+ 48 71 889 80 00

ul. Ołtaszyńska 71a | 53-034 Wrocław

twój Problem

Podwójny podbródek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nadmierne owłosienie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kurzajki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

JESTEŚMY DUMNI Z TEGO, ŻE JAKO NIELICZNI, WPROWADZAMY DO POLSKI NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W DZIEDZINIE LASEROTERAPII ORAZ SZEROKO POJĘTEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

NAJPOPULARNIEJSZE ZABIEGI

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

HIFU HiproV Wrocław

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

TRANSPLANTACJA WŁOSÓW

Wśród bogatej oferty kosmetologii oraz dermatologii estetycznej, ważne miejsce zajmują zabiegi, mające na celu walkę z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Dla wielu osób jest to bardzo poważny problem, uniemożliwiający wręcz normalne funkcjonowanie przez ogromne kompleksy.

NASZA KLINIKA

SkyClinic we Wrocławiu - klinika, która odmieni Twoje życie na lepsze
SkyClinic we Wrocławiu - klinika, która odmieni Twoje życie na lepsze

Blog

Nici liftingujące i ich zastosowanie

Nici liftingujące i ich zastosowanie Nici liftingujące są nowym trendem w medycynie estetycznej, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bowiem stanowią tańszą, znacznie mniej problematyczną i inwazyjną alternatywę dla liftingu chirurgicznego. Niemniej jednak jak w przypadku każdej innej technologii, mają swoje pewne ograniczenia. Jeśli brać pod uwagę tego rodzaju zabieg, warto będzie […]

Laserowe leczenie chrapania

Laserowe leczenie chrapania Chrapanie ma negatywne oddziaływanie na nasz komfort psychiczny, jak również na kondycję całego organizmu. Jest ono wynikiem znacznie zmniejszającej się struktury nosa i gardła. Może doprowadzać do niedotlenienia organizmu, jak i spotęgować uczucie niewyspania. Obniża poziom koncentracji, jest przyczyną bólów głowy i sprowadza do bezdechu sennego. Bezdech senny to po prostu zaburzenia […]

Zaffiro – niesmowity termolifting

Wraz z biegiem lat organizm ludzki traci swoją zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Przez to, na skórze uwidaczniają się zmarszczki, traci ona swą elastyczność oraz jędrność. Z oznakami starzenia można podjąć walkę, sprawiając, iż skóra odzyska swój młody i promienny wygląd. Zaffiro jest to bezinwazyjny termolifting, który doskonale radzi sobie z redukcją zmarszczek, natomiast efekt termiczny wytworzony pod wpływem […]